Občanské sňatky

Pro  občanské sňatky nabízíme především hudební pavilon Rondel, ale pro milovníky středověku i nádherný Královský sál v gotickém paláci. Pro venkovní svatební obřad je k dispozici zámecký park.

Svatební obřady v Rondelu je kvůli prohlídkovému vytížení možné uspořádat pouze mezi 12.00 až 13.00 hod. a po 17.00 hod, a to v pátek, případně v sobotu. Pokud máte ale zájem o jiný den a dohodnete se s matrikou, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Jak na to:

1. Termín sňatku je nutné projednat s matrikou Městského úřadu v Jindřichově Hradci

Klášterská ulice 135/II, 377 01 Jindřichův Hradec
tel.: 384 351 331 nebo 384 351 332;
E-mail: svitakova@jh.cz 

Úřední poplatek matrice za svatební obřad činí 1.500 Kč.

2. Na matrice si můžete dohodnout také výběr hudby

3. Spojte s námi a zastavte se na zámku, abychom sepsali nájemní smlouvu a projednali i další Vaše případná přání a návrhy.

Nájemné za rondel činí 5.500,- Kč včetně DPH

Nájemné za Královský sál a za park pro obřady pořádané venku je 3.600 Kč včetně DPH.

Fotografování při obřadu v hudebním pavilonu Rondelu a ve venkovních prostorách nijak neomezujeme. Pokud byste měli zájem o fotografování ve vnitřních prostorách zámku, rádi Vám vyjdeme vstříc. Cena za fotografování v interiérech je 500,- Kč a zahrnuje tři až čtyři místnosti podle Vašeho výběru.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
V roce 2018 započala rekonstrukce arkád při hudebním pavilonu Rondelu. Rekonstrukce by podle našich současných (září 2018) informací měla být hotova na konci tohoto roku. Nemůžeme však zcela vyloučit, že některé závěrečné práce budou provedeny na jaře roku 2019.

 

Hudební pavilon Rondel

Cena pronájmu Rondelu je 5.500 Kč včetně DPH.

Královský sál v Gotickém paláci

Cena pronájmu Královského sálu v Gotickém paláci je 3.600 Kč včetně DPH.

Květinová výzdoba

Níže si můžete prohlédnout naši nabídku květinové výzdoby, ta je vždy sezonní. Konkrétní vzhled kytic i výzdoby si lze dohodnout  na míru s naší aranžérkou květin. Květiny si po skončení obřadu můžete odnést sebou.

Cena každé ze sad květin ve fotogaleriích je 2.500 - 3.000 Kč, podle druhů květin a jejich množství.