Občanské sňatky

Pro  občanské sňatky nabízíme především hudební pavilon Rondel, ale pro milovníky středověku i nádherný Královský sál v gotickém paláci. Pro venkovní svatební obřad je k dispozici zámecký park.

Svatební obřady v Rondelu je kvůli prohlídkovému vytížení možné uspořádat pouze mezi 12.00 až 13.00 hod. a po 17.00 hod, a to v pátek, případně v sobotu. Pokud máte ale zájem o jiný den a dohodnete se s matrikou, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Jak na to:

1. Termín sňatku je nutné projednat s matrikou Městského úřadu v Jindřichově Hradci

Klášterská ulice 135/II, 377 01 Jindřichův Hradec
tel.: 384 351 331 nebo 384 351 332;
E-mail: svitakova@jh.cz 

Úřední poplatek matrice za svatební obřad činí 1.500 Kč.

2. Na matrice si můžete dohodnout také výběr hudby

3. Spojte s námi a zastavte se na zámku, abychom sepsali nájemní smlouvu a projednali i další Vaše případná přání a návrhy.

Nájemné za rondel činí 5.500,- Kč včetně DPH

Nájemné za Královský sál a za park pro obřady pořádané venku je 3.600 Kč včetně DPH.

Fotografování při obřadu v hudebním pavilonu Rondelu a ve venkovních prostorách nijak neomezujeme. Pokud byste měli zájem o fotografování ve vnitřních prostorách zámku, rádi Vám vyjdeme vstříc. Cena za fotografování v interiérech je 500,- Kč a zahrnuje tři až čtyři místnosti podle Vašeho výběru.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
Na rok 2017 bylo plánováno zahájení opravy arkád u Rondelu. Oprava nejspíše započne v polovině srpna na delším (pravém křídle) zámeckých arkád. Samotného rondelu se nijak nedotkne.

 

Hudební pavilon Rondel

Cena pronájmu Rondelu je 5.500 Kč včetně DPH.

Královský sál v Gotickém paláci

Cena pronájmu Královského sálu v Gotickém paláci je 3.600 Kč včetně DPH.

Květinová výzdoba

Níže si můžete prohlédnout naši nabídku květinové výzdoby, ta je vždy sezonní. Konkrétní vzhled kytic i výzdoby si lze dohodnout  na míru s naší aranžérkou květin. Květiny si po skončení obřadu můžete odnést sebou.

Cena každé ze sad květin ve fotogaleriích je 2.500 - 3.000 Kč, podle druhů květin a jejich množství.