Noční prohlídky s Bílou paní 2016

Přijďte poznat neobvyklou a tajemnou noční atmosféru jednoho z nejrozsáhlejších hrado-zámeckých areálů v České republice, Státního hradu a zámku v Jindřichově Hradci. Divadelní společnost Nočních prohlídek vám bude v zajímavých vnějších ale i vnitřních prostorách zámku vyprávět příběh jeho někdejších obyvatel.

Neopakovatelnou atmosférou nočního zámku vás provede divadelní společnost umělecké agentury Antonína Kašky. Spolu s herci prožijete příběhy šlechtických majitelů jindřichohradeckého zámku, jejich správců, sloužících, poddaných, ale také zvláštních obyvatel či návštěvníků.

Další fotografie z předchozích ročníků Nočních prohlídek s Bílou paní naleznete na webových stránkách pořadatelské agentury ZDE.

Noční prohlídky s Bílou paní nejsou podobné běžným denním prohlídkám. Divadelní společnost Nočních prohlídek povede své představení venkovními a také většími vnitřními prostorami - Černou kuchyní, Kaplí sv. Ducha nebo hudebním pavilonem Rondelem. Příběh, který vám společnost představí, odhalí známé a méně známé příběhy z historie jindřichohradeckého zámku, ale také její zcela neznámá zákoutí...

Na prohlídky jste srdečně zváni v následujících termínech: 29. července 2016, 5., 6., 12., 13. a 26. srpna 2016. V červenci se představení konají od 21.00 a 22.00 hodin, v srpnu pak od 19:50 a 21:00, po vyprodání míst také ve 22:00.

UPOZORŇUJEME, ŽE REZERVOVANÉ VSTUPENKY JE NUTNÉ VYZVEDNOUT NEJPOZDĚJI 30 MINUT PŘED PŘEDSTAVENÍM, JINAK REZERVACE AUTOMATICKY ZANIKNE!

 

POKUD PŘI REZERVOVÁNÍ PROHLÍDKY UHRADÍTE CENU PLATBOU PŘES INTERNET, JE NUTNÉ, ABYSTE SI VYTISKLI eVSTUPENKU.
PRODEJNÍ SYSTÉM NÁM BOHUŽEL NEUMOŽŇUJE VYTIŠTĚNÍ DUPLIKÁTU (KOPIE) VSTUPENKY.

 

K vyhledání všech termínů, volných míst v prohlídkách a možnost zakoupit či rezervovat vstupenky využijte

REZERVAČNÍ SYSTÉM

 

 

Ceník
Dospělí 250 Kč
Děti 6 - 15 let, ISIC, ZTP, ZTP/P (držitel průkazu i jeho průvodce)

150 Kč

Děti do 6 let 50 Kč