Defenestrace aneb příběh Viléma Slavaty

Kulturní akce

Z důvodu velmi kladného přijetí diváky jsme se rozhodli opakovat úspěšné představení připomínající osudy jednoho z nejvýznamnějších majitelů zdejšího panství - hraběte Viléma Slavaty.
 

Divadelní prohlídka Vás provede nejen všemi zásadními okamžiky počátku Stavovského povstání, včetně realistického představení samotné defenestrace, ale také mnoha prostory jindřichohradeckého hradu a zámku a zavede Vás i do některých běžně nepřístupných míst.

 
Účinkovat budou šermířské a divadelní skupiny Jindřich, Sígři, Aesculus, Vendeta  a další a také taneční soubor Campanello - dohromady se na Vás těší téměř padesát herců v dobových kostýmech.
 
 
Představení budou po oba dny začínat v časech: 19.00, 20.40 a 22.30 hod.
 
 
Představení se bude konat v další části sezóny ještě dvakrát v měsíci červenci a rovněž v měsíci srpnu.
 
 
Jak provést rezervaci?
 
Rezervace vstupenek je možná pouze přes internet. Rezervační systém umožňuje vstupenky přes internet rovnou zakoupit. V tom případě vám přijde na uvedenou e-mailovou adresu také eVstupenka.
 
Nebo si místa můžete pouze rezervovat, zvolíte-li způsob doručení "Osobně", a cenu uhradit v pokladně před představením v hotovosti nebo platební kartou. U této možnosti je nutné vyzvednout vstupenky nejpozději 30 minut před začátkem představení.
 
 

Odkaz na rezervační systém je ZDE.